Hotel Formio

  • Bezplatné připojení k internetu
  • Nepřetržitě otevřená recepce
  • Nekuřácký majetek

Hotel Formio má hlavní umístění ve městě Paříž, kousek od Univerzita Paříž III. S výhledem na město, tento komfortní hotel vítá hosty s denní kontinentální snídaní.

Nooi podává pokrmy italské kuchyně, a je 5 minut chůze od Hotel Formio.

Hotel se nachází v blízkosti několika známých atrakcí a leží asi 6 km od Eiffelova věž a přibližně 7 km od Basilica du Sacré-Coeur de Montmartre. Vlakové nádraží Paris Austerlitz Automates je vzdáleno 10 minut jízdy, zatímco krátká procházka do stanice metra Saint-Marcel zabere 5 minut.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Hotel Formio Paříž
Ibis Paris Avenue D'Italie 13Eme
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ibis Paris Avenue D'Italie 13Eme

7.9
Dobrý 3121 recenzí
746 m od ubytování
USD 95 USD 86
za noc
Mercure Paris Place D'Italie
Cena pouze pro mobilní zařízení

Mercure Paris Place D'Italie

8.0
Velmi dobrý 779 recenzí
757 m od ubytování
USD 113 USD 102
za noc
Le Jardin De Verre By Locke
Cena pouze pro mobilní zařízení

Le Jardin De Verre By Locke

8.6
Vynikající 1440 recenzí
918 m od ubytování
USD 163 USD 147
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Bezplatné připojení k internetu

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce

    V pokojích

    • Trezor v pokoji

    Obecná zařízení

    • Nekuřácký majetek
    Často kladené otázky
    • Které vlakové nádraží se nachází v blízkosti Hotel Formio?
      Nejbližší vlakové nádraží Paris Austerlitz Automates je vzdálené 10 minut chůze.
    • Je v komfortní Hotel Formio k dispozici internet zdarma?
      V komfortní Hotel Formio je Wi-Fi dostupné zdarma.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Hotel Formio Paříž

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít